Firma

Awesome Image

Profesjonalna hurtownia, sklep
oraz pracownia w jednym miejscu!

DiP TEXTIL, to firma która od 1999 roku zajmuje się importem i dystrybucją szerokiej oferty firan, zasłon, rolet, karniszy, materiałów wykończeniowych i obrusów. Profesjonalne podejście oraz kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam na znaczący rozwój, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Importujemy towary najbardziej znaczących producentów na świecie. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości kolekcje o ciekawym wzornictwie, które odpowiadają współczesnym światowym trendom. Jednocześnie wielbiciele klasycznej estetyki wystroju wnętrz, będą również usatysfakcjonowani naszymi propozycjami.

DiP TEXTIL, to sprzedaż hurtowa i detaliczna. Nasz sklep firmowy w Kaliszu z dużą salą ekspozycyjną, pozwoli na spokojny wybór poszukiwanych wzorów przez klienta detalicznego oraz zaprojektowanie i wykończenie gotowego produktu na miejscu.

Klienci hurtowi, obsługiwani są przez ogólnopolską sieć naszych profesjonalnych przedstawicieli handlowych. Dotrą oni do Państwa z ofertą wzorów oraz zapewnią dostawę do hurtowni i sklepów w ciągu 24 godzin od chwili zamówienia.

Nasza oferta zapewnia również obsługę inwestycji w zakresie wykańczania wnętrz. Jesteśmy w stanie zaprojektować, uszyć i wykończyć pod wymiar całe kolekcje służące do dekoracji okien biur, hoteli, restauracji oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Chętnie współpracujemy z pracowniami i dekoratorami wnętrz. Przygotowaliśmy dla nich próbki asortymentowe w systemie kuponowym. Taki system pozwala na prezentację fizycznej oferty u klienta i pozwala na świadomy wybór efektu końcowego. Naturalnie integralnym elementem tego typu współpracy, jest kompleksowe wykończenie zamawianych towarów.

Cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów!

Zapraszamy do współpracy!